zmysłowa bielizna

Sprawdź, co bielizna mówi o kobiecie

Okazuje się, że bielizna wiele mówi o jej właścicielce, a mianowicie o jej charakterze. Jeśli więc chcemy więc dowiedzieć się czegoś ciekawego, warto otworzyć szufladę i przyjrzeć się jej zawartości. Przekonajmy się więc, co bielizna mówi o kobiecie.
Wybór fasonu bielizny a kobieca osobowość
Kobiety lubiące nosić szorty są zazwyczaj otwarte na świat, cenią sobie wolność i mają radosne usposobienie. Są one energiczne i przebojowe, jak również wierne. Z kolei właścicielki fig są szczere, otwarte, lubiące dobrze wyglądać, ceniące sobie relacje z rodziną, prostotę i spokój. Stringi wybierają zazwyczaj odważne i przebojowe kobiety, które lubią dobrą zabawę, są wygadane, dobrze radzą sobie w relacjach damsko-męskich, dbają o wygląd i nie stronią od uwodzenia mężczyzn. Z kolei miłe i sympatyczne panie, ale mające kompleksy, stawiają na bieliznę wyszczuplającą. Chcą przez to zwiększyć swoją pewność siebie i lepiej poczuć się we własnej skórze.

Są też kobiety, które preferują majtki z zabawnymi nadrukami czy napisami. Są one zazwyczaj różnokolorowe, a sięgają po nie osoby przebojowe, trochę roztargnione i szczere. Najważniejsze są dla nich wygoda aniżeli seksowny wygląd. Z kolei panie romantyczne inwestują w bieliznę z kokardkami i wstążkami. Lubują się w delikatnych i kobiecych modelach. Są to kobiety niezwykle subtelne, ceniące sobie naturalność, wierne i oddane, a czasem nawet wycofane.
Co mówi o kobiece kolor bielizny?
Czerwona bielizna noszona jest przez kobiety odważne, pewne siebie, pozytywnie zakręcone, mające poczucie humoru, dbające o własne interesy, uwielbiające przygody i adrenalinę, a ponadto świetnie czujące się w towarzystwie innych osób. Natomiast czarna bielizna charakterystyczna jest dla kobiet wiedzących czego chcą. Są one przebojowe, pewne siebie, energiczne i nowoczesne. Z kolei majtki w jasnych kolorach i cieniste decydują się zwykle perfekcjonistki, szukające nowych wyzwać, niebojące się ryzyka. Na żywe kolory stawiają zaś entuzjastyczne, spontaniczne i pozytywnie zakręcone dziewczyny, które lubią się śmiać i są duszami towarzystwa.

No Comments

Leave a Comment